Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek jól tettem hogy...

Szerintetek jól tettem hogy ide jelentkeztem? Többi lent

Figyelt kérdés
Építészeti középiskolába jelentkeztem és fel is vettek. Nagyon szeretek rajzolni de sajnos nincs egyáltalán kézügyességem. Szerintetek rosszul fogok járni hogy ide jöttem? Később nem lesz ebből bajom? Mit tanácsoltok hogy fejlesszem a kézügyességemet? Nem volt rajzfelvételi.
2014. júl. 14. 14:34
 1/2 A kérdező kommentje:
És az építészet is nagyon érdekel!
2014. júl. 14. 14:35
 2/2 anonim válasza:
Szerintem ha nem volt külön rajzfelvételi akkor nem gond, hogy nem tudsz egyenlőre olyan jól rajzolni. Gondolom majd a középiskolába lesznek rajzkészséget fejlesztő tárgyak. Egyébként egy magán rajztanár nagyon sokat tud segíteni, heti egy alkalom is akár. Magadat meg úgy fejlesztheted hogy rajzolgatsz, térbeli elemeket pl. Monge-féle vetületi rendszerben is. Sok sikert.
2014. júl. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!