Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Anglisztikára kötelező a...

Anglisztikára kötelező a 60%-os emelt szintű érettségi?

Figyelt kérdés
Vagy lényeg, hogy meglegyen az emelt szint. Pl. akinek 58%-os azt még felvehetik?

2014. júl. 14. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet 50%os is ha megvan vele a pontszámod h felvegyenek.
2014. júl. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ha eléred a ponthatárt, felvesznek. az már más kérdés, hogy az 58%-os teljesítmény édeskevés anglisztikára, és szenvedni fogsz az egyetemen. szerintem.
2014. júl. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat!
2014. júl. 14. 18:01
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
off: #2 válaszoló, nem ismert, hogy miért lett 58%-os. Lehet, hogy betegség, idegesség, stressz, és ezeregy külső tényező. Szóval azért ezt elég elhamarkodott így kijelenteni, hogy szenvedni fog.
2014. júl. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Idén a listening nagyon nagy kitolás volt. Amúgy Cambridge CAE nyelvvizsgám van. Nem gondolom, hogy olyan gyenge lennék angolból, lévén hogy éltem a UK-ben is
2014. júl. 14. 21:31
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
2. valaszolo vagyok. en is iden emeleteztem angolbol, 86% lett, nem volt semmilyen tapasztalatom elotte, nincs nyelvvizsgam, nem eltem kint. de ha csak a stressz miatt sikerult ilyen rosszul, de amugy biztosnak erzed a tudasod, akkor nem lesz gond. :)
2014. júl. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%
régen volt kötelező középszinten az 5-ös, tudom, mert ki se számolta a négyes érettségire az anglisztikát tesómnak.. felvi.hu kalkulátor! ha számol a négyessel emelt szinten akkor nem kötelező :)
2014. júl. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!