Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt biosz emelt kémia...

Emelt biosz emelt kémia 80%+ra mindkettő lehetséges 1 év alatt ha más dolgom nincs?

Figyelt kérdés
2014. júl. 14. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze. Rengeteg ez az időtartam. Én 2,5 hónapig készültem biológia emeltre úgy, hogy közben más dolgom nem volt. Így 74% lett az eredmény.
2014. júl. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor ez lehetséges? Bocsi az offért, de én is emeltezni akarok, és kb 3 hónap alatt akarok felkészülni, hogy az októberire menjek, ha nem akkor max május. Ennyi idő alatt szerintetek is elég?
2014. júl. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja és 70% kell, történelemből nekem. A középszintüm 85 lett. Ez megoldható? Amúgy kérdező, te orvosira akarsz jelentkezni?
2014. júl. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nekem a középszintű töri 84% lett és nem tanultam rá semmit

amúgy valami egészségügyit akarok csinálni, amúgy mérnökire készültem de most csinálok ilyen cad/cam-os cuccot és nagyon biztos vagyok benne, hogy én ezt nem akarom csinálni

2014. júl. 15. 11:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Pont ugyan abban a cipőben járok, mint az első válaszoló, kb 2 hónap alatt csináltam meg 74%ra a bioszt, a kémiát 3 hónap alatt 62-re (az írásbelim csak 49 lett). Szóval ha van érzéked hozzá (nekem nincs) akkor simán megcsinálhatod, de ha úgy érzed, hogy nem vagy egy átlagon felüli képességű, akkor nagyon keményen tanulni kell rá
2014. júl. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!