Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Óvodapedagógus szak, alkalmass...

Óvodapedagógus szak, alkalmassági vizsga- terhesen hogyan?

Figyelt kérdés
Szeretnék jelentkezni a jövő évi képzésre, de az alkalmassági valamikor 2015 februárjában lesz, ha jól olvasom. Viszont mi babát tervezünk, addigra kb. félidős leszek. Ilyenkor mi van? Mert a sulival nem lenne gond, levelezőn baba mellett simán csinálnám, de az alkalmassági így szerintem nem fog menni. Szerintetek érdemes megpróbálni azért, hátha rendesek?
2014. júl. 18. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Mi van az alkalmassági vizsgán?
2014. júl. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hová szeretnél jelentkezni? Szerintem majd hívd fel a sulit, és kérdezd meg, mi ilyenkor a teendő. Gondolom a tesi része okozna problémát, az alkalmassági többi részét fel tudják mérni.

Egyébként amit Te néztél az az előalkalmassági vizsga. A "rendes" alkalmasságit általában április és június közöttre szervezik az iskolák.

2014. júl. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, a tesire. Van futás, fejenállás vagy kézenállás, szekrényugrás, torna, labdázás.


Terveink szerint a baba május-június körül születne. Èn is erre gondoltam, hogy telefonálok nekik, hátha van esély. Ha nincs, akkor várni kell még egy évet.

Hamarabb is észbe kaphattam volna, akkor még az ideit is el tudtam volna kezdeni, de nemrég jutottam erre a gondolatra, hogy nem lenne rossz még egy suli.


Köszi a segítséget!

2014. júl. 19. 07:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha fizetős is szóba jöhet, akkor figyeld a pótfelvételiket, ha sikerül, még az idén el is kezdheted.
2014. júl. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Fizetős sajnos nem megy, nem tudok ennyit kifizetni.
2014. júl. 19. 13:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy végül mi lett? Én is ebben gondolkodok, hogy majd baba mellett szeretném elvégezni az óvónő képzést. Kicsit abszurdnak tűnik az, hogy ha valaki terhes akkor "alkalmatlan" óvónőnek.
2022. febr. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!