Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha pótfelvételin kerül be vki...

Szabad név? kérdése:

Ha pótfelvételin kerül be vki főiskolai szakra, akkor is van lehetősége tanulmányi eredménytől függően átkerülni államilag finanszírozottra? Vagy neki egyértelműen végig önköltséges?

Figyelt kérdés

2014. júl. 25. 06:01
 1/4 amira21 ***** válasza:
100%
Én úgy tudom ,hogy akkor második éven, átjelentkezhetsz. De csak akkor vesznek át államilag finanszírozottra, ha nagyon jók az eredményeid!
2014. júl. 25. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Kevés esélye van rá...nagyon sok tényezős a dolog, mások teljesítményének alakulásától is függ az nem elég ha ő jól lejesít fizetős szakon, önmagában még édes kevés.
2014. júl. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%

Bár ketten is válaszoltak, egyik sem a kérdésedre:

Nem számít, hogy hogyan "jutottál" be az egyetemre, általános vagy pótfelvételi eljárásban.

Ha benn vagy, ugyanaz a TVSZ vonatkozik rád is, mint arra, aki hatszáz ponttal az általános eljárásban került be. Tehát igen, pont ugyanúgy lehetőséged van átkerülni a tanulmányi eredményeid alapján finanszírozott képzésre, mint annak, aki az általános eljárásban jutott be.

2014. júl. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3/3 köszönöm a lényegretörő pontos válaszod. Kicsit bizakodóbbá váltam.
2014. júl. 25. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!