Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A BME matek szakára milyen...

A BME matek szakára milyen szempontok alapján válasszak laptopot?

Figyelt kérdés
2014. júl. 25. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak ezért venni laptopot felesleges, mert semmi sem kell hozzá.
2014. júl. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olvastam, hogy nélkülözhetetlen, ezért kérdeztem.
2014. júl. 25. 22:26
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Matek szakon nem hinném. Én legalábbis fizikán megvoltam egy adag papírral és egy tollal. Matekon is főleg képleteket fogtok írni, laptopon jegyzetelni így esélytelen. Másra meg nem tudom miért kéne.
2014. júl. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hol olvastad, hogy nélkülözhetetlen?

Itt a tanterv is, Te is meggyőződhetsz róla, hogy nem kell csak ezért új gép: [link]

2014. júl. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én mondjuk nem BME matekra járok, de valamilyen gép tényleg ajánlott. Ha asztalit tudsz beszerezni, az is jó, de manapság a laptop praktikusabb. A szakon elvileg van programozás, amit persze lehet csinálni a suliban is, de kényelmesebb otthon gyakorolni. Egyébként a matekhoz szeretik hozzáfűzni a programozást, több tárgynál ajánlott is, hogy bizonyos programokat használj és mellette megtanulj programozni, (sőt, szinte minden tárgynál ajánlott).

Szerintem nem kell nagyon komoly gép, egy átlagos laptoppal meg lehet csinálni mindent.

2014. júl. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!