Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a horrorr filmnek a...

Mi ennek a horrorr filmnek a címe?

Figyelt kérdés

Ez egy idegenes film úgy kezdődik a film hogy nagy vihar van és áramszünet a félös kisgyerek az ágyban fél és megjelölik a gyereket és úgy fojtatodik hogy x évvel késöbb a gyerek még él de ha eléri a 24.életévét akkor elviszik az idegenek. A gyerek barátait is megjelölték az ufo-k és sorra halnak meg az egyik haverja figyelmezteti hogy el fogják vinni az alienek és áramszünet lessz amiután elmondja a csecsemök sirnak és a haverja öngyilkos lesz, a barátnöjét megnézi meg e van jelölve de nem találja rajta mert eltakarja a haja a csaj meg megy vizsgázni megfájdul a feje rosszul lessz kiderül hogy öt is megjelölték és a jelöléséböl kijön az idegen foga ami segitségével megtalálja az ufo. A végére emlékszem még

az egyiket börtönbe viszik mert azt hiszik hogy ö ölte meg a csajt de nem mert az idegenek vitték el a börtönben meg készül egy videofelvétel amin látni ahogy az idegen bemegy a ketrecbe megöli és éltünnek azt hitte a börtönben biztonságos lessz de onnan is elvitték.

Ez a film azért érdekel annyira mert az a jelölés amit láttam a filmben mintha rajtam is lenne, és remélem rosszil emlékszem arra hogy igaz történet alapján készült met eltüntek jópáran akikej ilyen jel volt



2014. jún. 25. 22:16
 1/2 anonim válasza:

keresd meg a Doctor-t...majd ő segít :P -.-

na am minden film még az is amelyikhez odaírják, hogy igaz történet alapján készült : az se készült az alapján, csak azért írják oda, hogy jobban elhidd, beleéld magad...ez is direkt egy paráztatás :DDD

2014. jún. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez a film azért érdekel annyira mert nagyon jó a történetszála nagyon jól ki lett találva, az meg egy plusz hogy rajtam is van egy ojan jel mint a filmbe .

Azért akarom a cimét mert k jó film nem azért mert parázok.

először azt hittem hogy ez a film az egyedül a sötétben de sajnos nem. Aki sejtik címét old írja le.

2014. jún. 27. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!