Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jár (t) valaki innen a budapes...

Jár (t) valaki innen a budapesti Fazekas Mihály Gimibe?

Figyelt kérdés

Meséltek róla egy kicsit? Milyen? Mennyire tartjátok tényleg elit iskolának? A tanítás maga sokat ad a gyermek számára, vagy inkább csak a követelmény a magas?

Mennyire versenyistálló típusú iskola?


A gyerekek milyenek? Gazdag családok? Vagy csak értelmiségi családok gyerekei?


Ha ti vagytok a gyerekek, vagy a szüleik, milyennek látjátok a diákokat? Kiemelkedően kreatívak és okosak?


2014. júl. 28. 16:17
 1/1 anonim válasza:

Igen, én oda járok, matekra. Nagyon jó, én nagyon szeretem. Hát... az alapján, amit mostanában hallok más sulikról, talán tényleg "elit" suli lehet, bár ez igazából attól függ, hogy érted.

A tanítás nyilvánvalóan nagyon sokat ad, a követelmények is magasak persze, de nem muszáj halálra tanulni magad, hogy ne rúgjanak ki, vagy ilyesmi...

Nem úgy versenyistálló, hogy csak az a jó, aki versenyzik, hanem inkább úgy, hogy mindent megadnak a versenyhez. De mondom, ha nem akarsz, nem indulsz el semmin, vannak akik nem teszik, és ugyanúgy szeretik őket a tanárok, mint aki indul, ugyanolyan követelményeik vannak.


A diákok többnyire normálisak, kedvesek. Nyilván vannak gazdagabb meg kevésbé gazdag gyerekek is, de nem hangoztatja nálunk senki. A ruhákon meg ilyesmiken persze lehet látni, ha valakik gazdagabbak, de nem "menőznek" ezzel. Nyilván nem csak értelmiségi családok gyerekei vannak, a gyerekeket nézik a felvételin, nem a családját :)


Én gyerek vagyok, és hát... okosnak látom az osztálytársaimat, nagyon.


Remélem segítettem!

2014. aug. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!