Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Óbudai Egyetemen vagy a Szent...

Óbudai Egyetemen vagy a Szent Istvánon jobb a gépészmérnök képzés?

Figyelt kérdés
2014. júl. 28. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
attól függ mi a célod, ha csak kell a papír melózni akkor tökmindegy
2014. júl. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, ez egy B terv ha nem jönne össze a BME.
2014. júl. 28. 20:31
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább OE, mert az jobban erre van kiéleződve, míg a SZIE inkább agrár és gazdasági szakokra.
2014. júl. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem amúgy az OE sokkal jobb, mint a BME. Persze csak ha nem villamosság és mechanika történeti múzeumban akarsz dolgozni. BME-n nagyon sok a véresen komolyan vett semmire se jó elmélet.
2014. júl. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%
Utolsó, te aztán eléggé súlyos eset vagy... a kérdezőnek első helyen van a BME, utána a második hely kérdlses, két opció van az OE meg a SZIE. Igen tudom, aki nem a BME-n végez az rövid időn belül éhen fog halni, de engettesség már meg a kérdezőnek, hogy egy másodiö helyet is bejelöljön, te meg ne égesd magad azzal, hogy nem tudsz olvasni és szöveget értelmezni.
2014. júl. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
jó hát majd jól megszívja a BME-vel, mikor a haverok már rég buliznak ő meg még mindig a pót-pót-pót-pót zh-t írja
2014. júl. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az Óbudai és a miskolci is jobb mint a SZIE de ezen 4 egyetem közül teljesen mindegy hova mész, mind színvonalas képzést ad.
2014. júl. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mégis miben jobb az Óbudai mint pl. a SZIE? Főiskola volt, össze sem lehet hasonlítani a kettőt.
2014. aug. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a képzés mindenhol ugyan az... a többség úgy is csak bsct tesz egyetem ide vagy oda
2014. aug. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!