Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mátyásföldi kollégiumba (bgf...

Mátyásföldi kollégiumba (bgf külker) mennyire nehéz bejutni?

Figyelt kérdés
Államis leszek és van fogyatékos a családban,de nem alacsony a bevételünk és messze sem lakom.
2014. júl. 29. 19:21
 1/7 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne, hogy milyen ponthatárok szoktak lenni.. 62 km-re lakok még 4 óra az út :S 51-2 pontnál viszont nem számoltam többet..
2014. júl. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem 70,5 pontom van, de én relatíve közel (másfél órára) lakok,szóval arra nem kapok pontot. Figyi szerintem,abból kiindulva hogy a legtöbben költségesre jönnek, kétlem hogy olyan nagyon rossz szociális helyzetűek lennének, arra meg hogy messze laknak nem adnak túl sok pontot. Milyen szakra jössz?
2014. júl. 31. 16:25
 3/7 anonim válasza:

Nemzetközi gazdálkodás FSZ :D te?

Hát énis néztem, hogy elég sokan vannak önköltségesek.

Nem lenne szétszedve minden Dorog-Bp között nekemis 1,5-2 óra lenne

2014. júl. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én alapképzéses nemzetközi gazdálkodás. De hogy jött össze annyi? jó lenne ha kiderülne hogy mennyi kell általában.Meg sztem am én abban reménykedek hogy a költségeseknek 22 000 egy hónapban, államisoknak 10ezer, 22ért meg azért már bérelhetnek is.
2014. júl. 31. 17:54
 5/7 anonim válasza:
Hát mivel 322 ponttal jutottam be arra nem kapok csak a fele pontnál kicsit többet, távolság 8/1, nettó kereset valahol a felénél van. Másra nincs is nagyon pontom max 2,5 arra h öcsém iskolás :D
2014. júl. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Évről évre kevesebb jelentkező van, mert kevés az államis, nem olyan nehéz bekerülni. :) Persze ne 260 pontod legyen. :P
2014. júl. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Remélem bekerülök,468 pontom van. Szóval szerinted az államisokat előnyben részesítik?
2014. aug. 1. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!