Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosi mellett van lehetőség...

Orvosi mellett van lehetőség diákmunkára?

Figyelt kérdés
a szüleimet nem veti fel a pénz
2014. júl. 30. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szinte kizárt. Nagyon kevés szabadidőd lesz, akkor is inkább aludni akarsz majd :D persze nem lehetetlen dolgozni mellette, csak a jegyek rovására fog menni, ami hosszú távon nem kifizetődő. Kórházba ha menni akarsz később, akkor nem mindegy hogy 5ös vagy 2es tanuló voltál. Ott meg tényleg fontos, ahogy emberi életek múlnak a döntéseiden
2014. júl. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ok de egyáltalán el is kéne végezni
2014. júl. 31. 00:03
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Van csoporttársam, aki kapott munkát. Szóval nem értem mi ez a "kizárt dolgot". Egyáltalán nem kizárt révén, hogy előadásokra én pl. sose jártam. Persze ne vegyél rólam példát, de ha az előadásokat kihagyod, alig lesz órád.
2014. júl. 31. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Machen ***** válasza:
100%

Most végeztem az orvosin. Egyik ismerősöm dolgozott, de meg is látszottak a jegyein. Örült, hogy 2-essel elvégezte.

Munka mellett orvosit nagyon nehéz lesz.

2014. júl. 31. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!