Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol találok államilag finanszí...

Hol találok államilag finanszírozott alkalmazásfejlesztő esti OKJ képzést Budapesten vagy közelében?

Figyelt kérdés

Úgy tudom ha még nincs okj vizsgám akkor az elsőt ingyen megszerezhetem esti iskolában kortól függetlenül, viszont nem nagyon találok olyan iskolát ahol lenne alkalmazásfejlesztő képzés. Tudnátok esetleg ajánlani?

Tudom érettségi előfeltétel. Az megvan, informatikából érettségiztem.



2014. júl. 31. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Internetes alkalmazásfejlesztő a mobilalkalmazás fejlesztő és a multimédia-alkalmazásfejlesztő okj szakmák csak tanfolyami rendszerben indíthatók azaz fizetős mindenkinek, ne is keress esti iskolarendszerű ingyenes képzést belőle.

Itt a hivatalos okj honlap, itt le van írva szakmánként hogy mi indítható iskolarendszerben és mi nem.

[link]

2014. júl. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ezek amiket írtál ezek ráépülő képzések, én pedig kicsit összekavartam a szavakat. Szoftverfejlesztő sulit keresek, csak nem találok. Az is fizetős lenne?
2014. aug. 2. 14:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Az mind fizetős
2018. jún. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!