Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki felsorolná, hogy...

Valaki felsorolná, hogy egyetemen mire kaphatok szociális pontokat?

Figyelt kérdés
Itt olyasmikre kell gondolnom, hogy pl.: kevesen keresnek szüleim, sok testvérem van, messze lakom az egyetemtől?

2014. júl. 31. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyetemed honlapján nézted? :D Rendszerint van erről tájékoztató.
2014. júl. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

fél napja keresem és kezd kicsit elegem lenni :D

csak úgy kb általában mire adnak?

2014. júl. 31. 20:29
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Csak úgy általában is nagyon változó... Győrben pl a betegségekre, távolságra, család bevételére, meg pl arra ha szülők elváltak. De 1001 dolog van még.
2014. júl. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

egy főre jutó jövedelem, lakhely távolság, tartós betegség (magas gyógyszerköltség)

Melyik egyetem?

2014. júl. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Pont a Győri egyetem :D kérlek linkeld be ahol ezt a listát találom
2014. júl. 31. 21:01
 6/9 A kérdező kommentje:
Most lettem gólya és jelentkeznék kollégiumba, a jelentkezési segédlet alapján a kollégiumi felvételi pontjaim Alap pontszám + Szociális pontszám + Többlet pontszám-ból tevődnek össze. Szociális pontszámnál nekem a távolság az ami szerintem szóba jöhet de az elég rendesen (180km)
2014. júl. 31. 21:04
 7/9 anonim ***** válasza:

180 km-rel nem laksz túl messze, az igazán messzi lakók 400-450 km-esek voltak :P Ráadásul valami átlag számot néztek ami a tömegközlekedési eszközök és a térkép távolságát átlagolja, elég bonyolultan. De volt aki majdnem félszer annyit utazott mint amit elszámoltak neki, ezt el kell fogadni, ez így van.


Belinkelni nem tudok róla semmit... Egy digitális rendszerben kell beküldeni ott volt leírás róla, de így szabadon hozzáférhetőről nem tudok...


De amúgy a gólyákat a felvételi pont alapján veszik fel, amit írtál számítási mód az a felsőbbévesekre vonatkozik.

2014. júl. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elnézést, most ltom,mhogy már gólyaknak is van szocpont, jót néztél. Bezzeg az én időmben... :))))
2014. júl. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos én nem valószínű, hogy kapnék bármire is nem váltak el szüleim, csak egy testvérem van, egész jól keresnek anyuék, valamint a 180km ezek szerint nem nagy távolság :D
2014. aug. 1. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!