Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Zrínyi Ilona Gimnázium,...

Zrínyi Ilona Gimnázium, Miskolc? Vélemény, tapasztalat.

Figyelt kérdés
Sziasztok.!A segítségeteket szeretném kérni, hogy hová érdemes mennem.14 éves lány vagyok, és most megyek majd nyolcadikba.Anyukám a Földes Ferenc Gimnáziumba szeretné ha járnék, de sokaktól hallottam, hogy eléggé szigorú iskola,sokan nem értik a tananyagot és az egyik barátnőm is átiratkozott onnan, mert nem tetszett neki.Én inkább a Zrínyi Ilonán gondolkoztam:sok jót hallottam róla, és ugyanúgy külsőleg, mint belsőleg nekem nagyon tetszik.Szeretném, ha segítenétek, és mindkét iskolával kapcsolatos élményeiteket, tapasztalataitokat és ismereteiteket elmondanátok/leírnátok nekem.Előre is köszönöm mindenkinek.! :)

2014. aug. 2. 11:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok, hogyha van benne helyesírási/tartalmi hiba, csak..kicsit idegbeteg féle vagyok :')
2014. aug. 2. 11:55
 2/5 anonim válasza:

Biztos jó gimi a Zrínyi, de nem nagyon tudok róla sokat, csak ahogy látom nagyon sok jó csaj jár oda. Szinte csak csajok, fiúkat alig látni :)

A Földes valszeg tényleg keményebb, ha jobb tanuló vagx, meg érdeklődő és szorgalmas, akkor menj oda!

Egyébként én a Hermant tudnám ajánlani, én oda jártam 8 évig és többynire jó léreztem magamat. Bár összehasonlítási alapom nincs nagyon, de nekem tetszett. Nem annyira durva a követelmény sem, nekem legalábbis viszonylag lazán ment :) De persze mindenhol kell tanulni ha jó akarsz lenni...

2014. aug. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod.! Utána fogok nézni.:)
2014. aug. 4. 13:22
 4/5 A kérdező kommentje:
Nálam nem lenne baj a tanulással, mert sokan mondják, hogy jó fejem van, de nekem ha valami nem megy, én oly hamar fel tudom adni a dolgokat.Ezen próbálok változtatni és kitartó lenni.Még olyan is volt, hogy a szüleimmel összevesztem, és 2 hónapig a leejtőt jártam lefelé.Nem tudom, szomorú is voltam és féltem.
2014. aug. 4. 13:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a Zrínyibe járok, és imádom. Nagyon jó iskola, ezalatt a 2 hónap alatt már rengeteget fejlődtem. Jó a menza, jó a suli, a programok, sok nyelvtanulási lehetőség van.. Csak ajánlani tudom!
2014. okt. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!