Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt biosz érettségire...

Emelt biosz érettségire mennyit/hogyan készültetek? Illetve hány %-os lett? 18/l

Figyelt kérdés
Tudom hogy van sok ilyen kérdés,de légyszi írjatok:( Én jövőre érettségizem belőle és eléggé tartok tőle! (faktra járok,Mozaikos könyvekből tanulunk)

2014. aug. 3. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én egy egész évet,plusz faktra jártam énis,meg az ELTE-nek vannak előkészítő órái emelt bioszból azok is hasznosak voltak.Végül 80%-os lett,nem a legjobb eredmény,de felvettek,
2014. aug. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva, nem igazán tanultam. Mármint nem ültem le kifejezetten megtanulni az anyagot. Egyszerűen érdekelt, és amikor volt időm, olvasgattam ezt a könyvet: [link] (két kötete van), meg jegyzetelgettem belőle a dolgokat. Így szépen rám ragadt, aminek kellett.

Jártam mellette faktra, de nm volt túl hatékony. Érettségi előtt meg megcsináltam az előző évek feladatsorait.

Szóbelire pedig ebből készültem: [link]


95%-os lett.

2014. aug. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
64% lett, de nekem kémiából is emelteznem kellett. Azzal sok időt eltöltöttem, jobban is sikerült. Biosszal fele annyit foglalkoztam. De minden leckét megtanultam dolgozatra, mi ugyan nem mozaikos könyvből tanultunk óránkon, de azt is megvettem. Ha abból nem tanultam meg valamit, érettségi előtt pótoltam, de az nem úgy az igazi. Hozzáteszem 2 biosz óránk volt egy héten, se emelt előkészítőre, se magánórákra nem jártam, de még feladatokat se gyakoroltam sokat. Viszont ajánlott, különösen biokémiából és genetikából! Nekem ha csak egy emelt kellett volna, biztos jobban sikerül, mert én így is próbáltam minden apróbetűset megtanulni.
2014. aug. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!