Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti mennyit készültetek a töri...

Ti mennyit készültetek a töri emelt érettségire?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 28. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
Semennyit, nem emelteztem belőle.
2012. ápr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Írásbelire annyit hogy tanév közben írtunk ismétlő dogákat és azokra tanultam, szóbelire viszont 3 hetet.
2012. ápr. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én most megyek majd, és sajnos nem érzem úgy, hogy eleget készültem... de szerintem semmiből nem készültem eleget, szóval lehet, hogy csak az idegesség :D

Van egy követelményrendszer, amiben le van írva, mit kérhetnek számon érettségin, aszerint kiírogattam őket egy füzetbe... nagyjából ennyit tanultam, meg kidolgoztam a szóbeli tételeket.

Ha most mész te is, sok sikert, ha csak jövőre, akkor adok egy tippet: kezdj el időben tanulni :) komolyan, mindenkitől azt hallom, hogy bánja, hogy csak az utolsó 2-3 hónapban (vagy még később) fogott neki a tanulásnak.

2012. ápr. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy hetet.
2012. ápr. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogy őszinte legyek, egy betűt sem. 68%-os lett, így is 40 ponttal többem lett, mint a ponthatár volt, szóval nem is volt rá szükségem. De ha valami komoly egyetemre jelentkeztem volna, biztosan én is sokat tanultam volna.
2012. máj. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kedves elozo valaszolo! honnan tudod,h 68% lett? a megoldokulcs alapjan szamoltad ki?
2012. máj. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ja,bocs,leesett,h ez nem csak az idei evre vonatkozik,ergo te regebben erettsegiztel. sorry.
2012. máj. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, én tavaly érettségiztem :)
2012. máj. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!