Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan lesz ÉRVÉNYES a diákiga...

Hogyan lesz ÉRVÉNYES a diákigazolványom a gólyatáborig, felutazásig?

Figyelt kérdés
Vidékről, elég messziről utazok. A gimisen nincs semmi matricák :S
2014. aug. 5. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
A gimis attól még érvényes október végéig.
2014. aug. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És nem gáz hogy nincs rajt matrica? Nem kértem rá :S
2014. aug. 5. 13:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi az,hogy nincs semmi matricád? Akkor eddig hogy használtad?
2014. aug. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt rá igazán szükségem.
2014. aug. 5. 13:44
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezt megszívtad, a matrica nélkül nem érvényes a diákod. Egyetemen csak a beiratkozás után lesz jogviszonyod és csak akkortól tudsz ideiglenes diákigazolványt kérni.
2014. aug. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan mondom ennyire hülye hogy lehettél? Nálunk középsuliba anno 5 perc alatt megvolt a matricázás és azt nem hiszem el,hogy sehol se tudtad volna használni,kivéve ha egyből a suli mellett laksz és nem kell semmi bérlet és sose utazol sehova,meg egész nap otthon ülsz,mert moziba is fel lehet használni. Most kénytelen leszel felnőtt jegyeket venni amíg nincs meg az ideiglenesed,ami csak szeptember elején lehet
2014. aug. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha te még 18 éves korodig tankötelezett voltál, akkor matrica nélkül is érvényes a középiskolás diákod okt. 31-ig, mert akkor nyilván muszáj volt még iskolába járnod eddig és akkor nyilván a diákod is érvényes. Én 4 éve érettségiztem, és mivel addig tankötelezett is voltam, nekem sem volt rajta matrica és úgy is érvényes volt. Ha te már a 16-os tankötelezett korosztályba tartozol, akkor eddig sem volt érvényes a diákod matrica nélkül.
2014. aug. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!