Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » PÓTFELVÉTELI! Ilyenkor már...

PÓTFELVÉTELI! Ilyenkor már nincs államilag támogatott szak, igaz?

Figyelt kérdés
de biztosan sehol se? Mert én úgy tudom h 1-2 szak még van ilyenkor...

2014. aug. 5. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs.

Kivéve az olyan szakokat mint az NKE-RTK-n a tüzvédelmi és mentésirányitási, amire csak hivatásos tüzoltók jelentkezhetnek.

2014. aug. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szokott néha lenni, sima alapszakok is, amire bárki jelenkezhet, ha megvan a 260 pontja, de ezek főleg nevenincs főiskolák és olyan szakok mint pl. a szociális munkás. Úgy tudom idén csak fizetős szakokra maradt hely.
2014. aug. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ezt nem pontosan tudom. De ha lenne olyan hely, ahová tutira menni akarnék, nem szórakoznék más fősulikkal, inkább 1 év pihi, esetleg tanulás valami ingyenes OKJ-n, aztán az ott kapott pluszpontokkal jövőre újra próba. Ezek meg akár itt is megtalálhatók: [link]
2014. aug. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
akkor jol gondoltam :( köszi azért
2014. aug. 6. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!