Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csináljak, ha nem tudom...

Mit csináljak, ha nem tudom mi legyek? Lent

Figyelt kérdés

Most leszek 10.es

2-3 as tanuló vagyok. Szóval tuti valami OKJ-s képzésre fogok menni. De mi legyek?

15/L



2014. aug. 5. 18:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha nem megyek főiskolára/egyetemre is megfogok tudni élni?
2014. aug. 5. 18:43
 2/5 anonim válasza:
ha itt kérded akkor nem :D de szerintem ha körülnézel magad körül akkor igen
2014. aug. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igazából ezt azért neked kéne eldöntened.. Nincs valami, ami érdekel? Kicsit is? Ha ragaszkodsz az OKJ-hez, nézegesd meg, milyen képzések vannak, biztosan találsz valamit ami tetszik. Tanulni pedig fontos és jó dolog, szóval javítgass az átlagodon és még akár egyetemre is jelentkezhetsz, ha ott tetszik meg valami!
2014. aug. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szakor ***** válasza:

Ha nem a tudásoddal akarsz érvényesülni, akkor is számos lehetőség között választhatsz. nem kell rögtön rosszra gondolni:) Politikus még bármikor lehet belőled, közösségszervező, sportoló, stb.

Nézz körül, klubok, egyesületek, civil szervezetek, stb...

Először persze magaddal ülj le, s találj valamit, ami érdekel. Aztán nézz körül a környéken, hogy az adott tárgyban például milyen civil szervezetek vannak. Önkénteseket a legtöbb helyen szívesen fogadnak. S ha sikerül komolyabban is belemerülnöd, akkor a továbbiakban ők is segíthetnek. Némi önállóság nem árt. A legrosszabb, ha otthon ülsz és sajnálod magad.

2014. aug. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szakor ***** válasza:
Ha netán úgy érzed, hogy nem érdekel semmi, az a legjobb, mert akkor semmi ürügyed nincs, hogy BÁRMILYEN szervezetnél körülnézz:) hátha megtetszik valamelyik...
2014. aug. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!