Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tanuljak érettségi után...

Mit tanuljak érettségi után ha nem megyek egyetemre?

Figyelt kérdés
2014. aug. 5. 19:16
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Olyan szakmát szeretnék, amiből meg tudok élni a kelet-mo-i régióban. a hallgatói szerződés miatt nem merem vállalni az egyetemet.
2014. aug. 5. 19:18
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"a hallgatói szerződés miatt nem merem vállalni az egyetemet."


- Úgy teszek, mintha érteném ezt, és inkább nem foglalkozom vele.


Ennyiből kissé nehéz válaszolni. Legegyszerűbb volna azt mondanom, menj ápolónak: munkád biztosan lesz vele. De előre látom a reakciót, hogy ez nem jó stb. Ezt elkerülendő egy keveset kellene mesélned magadról.

2014. aug. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

menj katonának, annak is adnak munkát.

amúgy mi is a bajod a hallgatói szerződéssel?

2014. aug. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jól tudok fogalmazni, helyesen írni. Irodai munkában tudnám a leginkább elképzelni magam, vagy valamilyen asszisztensként. Humán beállítottságú vagyok és emberekkel is szeretnék foglalkozni.
2014. aug. 5. 19:25
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha nem sikerül teljesíteni , akkor fizetnem kellene. Ez a probléma vele.
2014. aug. 5. 19:27
 6/11 anonim ***** válasza:
30%

"Jól tudok fogalmazni, helyesen írni. Irodai munkában tudnám a leginkább elképzelni magam, vagy valamilyen asszisztensként."


- A jelenlegi helyzetben erről én lemondanék. Kelet-Magyarországon, diploma nélkül? Hidd el, midnenki (főleg diplomások) lyen munkáról álmodik, és főleg akkor van esélyed ilyen munkára, ha lány vagy "megfelelő" adottságokkal (és itt most nem a Microsof Office felhasználó szintű ismeretére gondolok). Én mesterszakos diplomával nem kaptam meg ilyet (még szerencse, mert akkor most kevesebbet keresnék).

2014. aug. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nem sikerül teljesíteni , akkor fizetnem kellene."


- Az ágyból nem éri meg felkelni, ha úgy állsz bármihez hozzá, mi lesz, ha nem sikerül.

2014. aug. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

és ennyi tart vissza hogy fizetni kell HA nem sikerül??

hát tedd le a segged és tanulj, ilyen egyszerű a képlet, aztán akkor nem kell félni hogy nem sikerül

2014. aug. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Egyébként több kérdést is tettem fel ebben a témában. Földrajz szakra vettek fel és a matek részétől félek nagyon.. az nagyon nem megy. .
2014. aug. 5. 19:38
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Én most munka mellett kezdek bele egy szakba, és én is rohadtul félek a matektól, mert 10 éve érettségiztem belőle, és azóta egészen mást tanultam. De csinálom, mert érdekel a terület, és nem hagyom a fenébe ezért.
2014. aug. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!