Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudtok mondani olyan humán...

Tudtok mondani olyan humán szakokat, ami nem büfészak, és tényleg van értelme?

Figyelt kérdés
Nem vettek idén fel, de lehet, hogy jobb is mert tavaly csak hirtelen próbáltam dönteni februárban, mert nem tudtam mit. Májusban majd szeretnék emelt érettségit csináln, és újra felvételizek februárban. Szóval, mi az ami nem büfészak humán beállítottságúnak való?

2014. aug. 6. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyelvszakok többsége (pl. ELTE-n egy lengyel-orosz minor párosítással nem jársz rosszul vagy angol-orosz vagy angol mellé bármilyen különleges nyelv). Barátnőm most lesz harmadéves orosz szakon, mellé tud lengyelül és már kapott is állásajánlatot egy nemzetközi cégtől.
2014. aug. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jogász, közigazgatási, rendészeti, és katonai. Ezek mind nagyon jó szakok, az utolsó kettő garantált állással, szerződéssel, és jó fizetéssel.
2014. aug. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A germanisztikára gondoltam már, mert német az első nyelvem, az angolt annyira nem tudom, csak igazából nem voltam biztos benne, hogy megéri-e.
2014. aug. 6. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!