Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Államilag támogatottra vettek...

Államilag támogatottra vettek fel egy szakra, de szeretnék önköltségesre járni inkább. Ez hogy tudom megtenni?

Figyelt kérdés
Lehet hogy hülyének néztek de tényleg így van. Megoldható ez a dolog?

2014. aug. 7. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt elárulnád miért? Hátha valamit rosszul tudsz és ki tudunk javítani.
2014. aug. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, jelentkeztem egy szakra ami 250 ezer ft-ba kerül egy félévre de államira jelentkeztem viszont az álmom hogy orvos legyek. ősszel újra fogok érettségizni emelt bioszból és emelt kémiából és ha jól sikerül félévkor otthagyom ezt a szakat ahova most felvettek. És nem szeretném az államilag támogatott éveimet "elpocsékolni" egy olyan szakra amit valószínűleg nem fogok befejezni. Úgy lenne 14 félévem (mert osztatlan képzésbe annyit támogat az állam és ha esetleg csúzsnék még mindig államin végezném el és nem kéne kifizetni az 1 milliós tandíjat).
2014. aug. 7. 14:09
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Erdeklodj az iskolanal. En ugy tudom, hogy aki nem irja ala az itthoni munkavallalasra kotelezo szerzodest, azt onkoltsegesre pakoljak. Az iskolanak egyebkent mindegy, hogy milyen finanszirozasu vagy, igy is ugy is kap penzt utanad.
2014. aug. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nem írod alá a hallgatói szerződést beiratkozásnál, akkor automatikusan fizetősre tesznek.
2014. aug. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
16%
figyelj ha nem iratkozol be olyan mintha el se kezdted volna a szakot szóval annnyi a dolgod h nem mész el beiratkozni.
2014. aug. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!