Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan egyeztessem össze a...

Hogyan egyeztessem össze a nyelvvizsgámat a sulibajárás időpontjával?

Figyelt kérdés

Szeptemberben kezdek a Kodolányin levelezőn (kb 2 hetente kell bejárnom). Egyrészt nem tudom mikor kell először bemmenni (első tanítási nap), illetve mikor lesz a következő alkalom.

Mivel szeptember 27-én lenne a nyelvvizsgám szombaton, attól tartok, hogy egy napra esik a suliba menéssel, ami azért gáz, mert nem szeretnék lemaradni.

Szerintem 13-án lenne az első nap, majd rá 2 hétre 27-én ami pont nem jó. Jól gondolom?



2014. aug. 7. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Írsz a nyelvvizsgaközpontnak.
2014. aug. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogy? Mennék amúgy a következőre is akár, de az meg december 6, ami vizsgaidőszak. Méginkább nem jó.
2014. aug. 7. 21:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp ütközik, akkor nem tudsz nagyon mit csinálni. Az egyetem nyilván nem fog Neked külön órákat tartani, így marad a nyelvvizsgaközpont, ők talán lehetnek kicsit rugalmasabbak, írj nekik mindenképp, veszíteni valód nincs! Már befizettél rá amúgy? Más nyelvvizsgaközpontoknál hátha van olyan időpont, ami Neked is megfelel.
2014. aug. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem fizettem még be, ezért is kérdezősködök, igazából nem sürget semmi, jövőre is megcsinálhatnám, de szívesen túllennék már rajta. És ez elég béna indok, hogy elhalasszam, de mégse szeretnék lemaradni az első órák egyikéről.
2014. aug. 7. 22:18
 5/7 A kérdező kommentje:
Másik nyelvvizsgát meg azért sem szeretnék, mert ez tetszik, ennek a feladattípusai jöttek be, meg már elég sokat gyakoroltam rá. Amúgy a euroexam az.
2014. aug. 7. 22:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyen szakra jársz? kiderítem mikor kezdődik a tanítás :)
2014. aug. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kodolányin kommunikáció és média felsőoktatási szakképzés levelező.

Köszi :)

2014. aug. 20. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!