Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha emelt szinten angolból...

Ha emelt szinten angolból elértem a 60%-ot, akkor mikor kapom meg a nyelvvizsgámat?

Figyelt kérdés
77%-ot értem el, előrehozott érettségiztem. A bizonyítványt már megkaptam.

2014. jún. 26. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem fogsz külön keményfedeles bizonyítványt kapni.
2014. jún. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Miért nem? Ha valamikor bizonyítanom kell, hogy van nyelvvizsgám, akkor mi van?


1.válaszolónak: gondolom te egy nyelvprofesszor vagy, 3 nyelvből 99%-os emelt szintű érettségid van.

2014. jún. 26. 11:49
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
A tanárod nem tudod megkérdezni ?
2014. jún. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Lehet csak jövőr ekapod meg, mikor meglesz a többi tárgyból is az érettségid
2014. jún. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom pontosan, vagy az érettségi bizonyítványodba lesz beírva vagy pedig kapsz külön egy kis alakú papírt, és azzal tudod igazolni, hogy Neked már van nyelvvizsgád. De keményfedeleset csak úgy kaphatsz, ha elmész nyelvvizsgázni.
2014. jún. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd az érettségi bizonyítványba be fogják írni, hogy ez középfokú nyelvvizsgával egyenértékű, külön nyelvvizsgát nem kapsz.
2014. jún. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az érettségi bizonyítvánnyal tudod igazolni, nem néz ki olyan jól, de ugyanannyit ér.
2014. jún. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!