Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mehetek a mekibe ezzel a...

Mehetek a mekibe ezzel a diplomával? Vagy azért számíthatok valami jobb munkára is?

Figyelt kérdés
most szeptemberben kezdek gazdálkodás-menedzsment szakon a bme-n
2014. aug. 13. 14:45
 1/7 A kérdező kommentje:
amúgy azért tettem fel ezt a kérdést, mert sok helyen olvastam, hogy büfészak meg hogy nem ér semmit :S
2014. aug. 13. 14:46
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
Mint tudjuk, bekerülni könnyű, bent maradni nehéz. Azért mondják, hogy büfészak, mert rengetegen mennek rá.
2014. aug. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Tipikusan az a szak, amivel utána multihoz mennek betanított munkásnak. Onnan persze van felemelkedési lehetőség.
2014. aug. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mit értessz betanított munkás alatt?
2014. aug. 13. 15:37
 5/7 anonim ***** válasza:

nagyon jó kis szakma, de inkább akkor ha saját vállalkozást szeretnél. én pénzügy és számvitelt tanulok, így elég közelről ismerem a szakod, 2 évig azonosak voltak a tárgyaink is.

ha nyelvekkel kiegészíted,akkor nagyon jó eséllyel tudsz multiknál elhelyezkedni, főként HR szakirányban.

és a félreértés végett, a szak pontos neve gazdálkodásI és menedzsment :)

2014. aug. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%
"büfészak" Mert gondold végig ma már mindenkinek ilyen meg ilyenebb diplomája van. Akkor ez pont annyit ér, mint amikor csak 8 általános volt mindenkinek. Az én véleményem szerint ez a "nagy oktatás" ami nálunk van csak állami bevétel.
2014. aug. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
persze, jöhetsz, igaz én psz-t végeztem, de én is itt dolgozom pénzügyi elemzőként, de ha mosogatni akarsz azt is megoldjuk szerintem
2014. nov. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!