Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyenek ezek az értettségi...

Milyenek ezek az értettségi eredmények? Hova kéne tovább mennie?

Figyelt kérdés

Érettségi:

magyar nyelv és irodalom 73% (4)

történelem -emelt 86% (5)

matematika 70% (4)

angol -emelt 91% (5)

francia 72% (4)

informatika -emelt 87% (5)


Nyelvvizsgák:

Felsőfokú angol

Középfokú francia


Ezek az egyik rokonom tanulmányi eredményei... Egyrészt arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek ezek jó eredmények? Másrészt, hogy Hova kéne tovább mennie egyetemre és, hogy milyen munka lenne neki ajánlott szerintetek? Köszönöm.



2014. aug. 22. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Átlagosak, ezekkel könnyen tovább tanulhat. Hogy hova menjen tovább, az csak ebből még nem derül ki, számít, hogy egyáltalán mi érdekli. Informatikával kapcsolatos szakon tanulhat, emelt infót elnézve.
2014. aug. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
De miért csinált töri infó emeltet? Egyébként szerintem gazdaságinformatika jó lenne neki.
2014. aug. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Hát ez azért, jóval az átlagos felett van, mondhatni kitűnő.
2014. aug. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Jó eredmények. Valamilyen informatikai vagy tolmács képzést lenne érdemes megpróbálni.
2014. aug. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Első: Átlagos?:DDD hát azért két nyelvvizsga+ 3 emelt és mindegyik 85% felett nem pont egy átlagos diák eredménye.:D
2014. aug. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Az emelt angol egy sétagalopp, középszintű nyelvvizsgával egyenértékű (ráadásul egyik nyelvvizsga is angol), emelt infó csak MS Office nagyon alapvető programozással. :) Nekem is két nyelvvizsgám van. De igaz, kicsit magasra helyeztem a lécet.
2014. aug. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Figyi azért nem sétagalopp.Nekem felsőfokúm van,92%-os lett,imádom az angolt, de ebben az évben tényleg nehéz volt,legalábbis jópár osztálytársamnak középfokú nyelvvizsgája volt de az angol emeltet 60%körülire írta, ami sztem azért nem olyan jó,vagyis ha az embernek nagyobb tervei vannak. De am én még mindig azt mondom,Corvinus vagy BME(nemtudom ott van-e) gazdaságinformatika, nem kell oda olyan sok pont mint amennyi neki van,de aki ennyire jó infóból az használja ki :)
2014. aug. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!