Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan lehetséges ez a ponthatár?

Hogyan lehetséges ez a ponthatár?

Figyelt kérdés
Hogy lehet az, hogy egy szakon tavaly 458, idén pedig 264 pont kellett az államihoz? Ennyire hogy lehet nagy a különbség?

2014. aug. 25. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
úgy hogy idén, mondjuk több hely volt ezért a kisebb pontúak is bejutottak, vagy kevesebb nagy pontú és több kisebb pontú jelentkezett
2014. aug. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért ez elég gáz. :/ 264 pont államira????
2014. aug. 25. 18:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz? Fejtsd ki, mi a probléma ezzel. Talán egyből diplomát kap,. akit felvesznek? Nem: el is kell végezni.


Egyébként melyik szakról van szó?

2014. aug. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy el is kell végezni, mert nekem is van diplomám. :) Csak teljesen lesokkolódtam, hogy ilyen kevés ponttal már államira lehet jutni. Nekem 402 volt anno, ha jól emlékszem és fizetősön voltam első évben. Ez most konkrétan néprajz szak, valamelyik egyetemen, már nem emlékszem melyiken, de ugyanígy a politológia is, vagy szlavisztika, vagy még sorolhatnám. Na nekem mindegy, csak fura volt hirtelen.
2014. aug. 25. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!