Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érdemes továbbtanulnom úgy...

Érdemes továbbtanulnom úgy hogy szakközépiskolába járok?

Figyelt kérdés

nagyon sokat hallom azt hogy van x y diplomám és nem kellek sehova,akinek meg van egy jó szakmája az dolgozik...informatika szakra járok

ebben a suliban cad/cam ből vizsgát tehetek lesz sico képzés is van és 5.évben technikusi képzés


2008. aug. 7. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem mindenképpen menny tovább! Az informatikusok keresik a legtöbbet, és nagyon jól el lehet helyezkedni. Ráadásul elmondhatod majd maradról, hogy egyetemista vagy, és ez a legnagyobb szó!!!
2008. aug. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van ennek az élméletnek alapja, de akinek van diplomája az általában többet keres. Úgyhogy, ha jók a jegyeid, és kedved van hozzá, akkor megéri... Szerintem végezd el az iskoládat, legyen valami szakmád, utána meg még tanulhatsz ha van kedved. Legjobb lenne informatikai egyetemre menni, ahol nagyon könnyű dolgod lesz, mivel már most sokmindent tudsz
2008. aug. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
4,9 körül vagyok ! köszi a válaszokat:)megfontolom
2008. aug. 7. 13:27
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy érdemes! De előbb minden lehetséges vizsgát tegyél le a suliban, amit csak tudsz. Utána pedig mérnök informatikus szakra mehetsz valamelyik fősulira vagy egyetemre. Általában ott is lehet még valamilyen szakirányt választani: grafika, robotika stb.
2008. aug. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
és szerintetek egyetem melett lehet dolgozni?mert már nagyon előre gondolkodok szeretnék biztos stabil jó életet élni:)
2008. aug. 7. 13:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Diplomával elhelyezkedhetsz akár kőművesként is (ez csak példa :)) De diploma nélkül nem lehetsz pl. igazgató.
2008. aug. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet egyetem mellett dolgozni, hogy mennyire az már máskérdés. Ha nagyon tinglitangli intézmény, akár nappali tagozat mellett is. De van esti és levelező tagozat is, és akkor akár napi 8 órát is dolgozhatsz...
2008. aug. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hm remek!:) köszönöm a válaszokat;)
2008. aug. 7. 14:16
 9/9 anonim ***** válasza:

Ganz Ábrahám ugye? :)

látom jó régi kérdés úgyhogy már elballagtál?

2011. ápr. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!