Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bábes Bólyai vagy Szegedi...

Bábes Bólyai vagy Szegedi Tudományegyetem?

Figyelt kérdés
Ti Melyiket választanátok ha informatika karra akartok menni és mindkettőnél egyenlő esélyekkel indulnátok? Melyik jobb egyetem?

2014. aug. 26. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Szegedre szavaznék. Én a Babesre jártam és én nagyon nem éreztem magam jól ott. Nagyon rideg, merev rendszer, azt se tudtam hogyan pontoztak ( a prof legtöbbször a hasára ütött, úgy) meg utolsó napokban borították a vizsgamenetet... követelmények magasak, de az oktatás színvonala nem. Itthoni egyetemeken vannak kötelező önismereti csoportok, ahol megdolgozzák a személyiséget is, ezzel is kiszűrve ki alkalmas erre a pályára. Na a babeson nem. Ezáltal meg... hagyjuk kik végzik ott el. Amúgy meg az egész a vizsgák megugrásáról szól, ami igencsak f.ngatós, de nem teljesíthetetlen. Nagy tudással nem lehet büszkélkedni, a papírt adja nem a szakképzettséget. Szegedről viszont nem ezt hallottam, hanem sokkal jobb tapasztalatokat! Mai eszemmel inkább oda mennék... A babes nem könnyebb mint teljesíteni egy két emelt szintű érettségit, hidd el.
2019. szept. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az érettségin kívül mik a felvételi követelmények a Babesre? (néprajz, kultúratudomány/művelődésszervező és töri szakra)
2021. ápr. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!