Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 5. Osztályban a 4.6-os átlag...

5. Osztályban a 4.6-os átlag szerintetek milyennek mondható?

Figyelt kérdés
Most kezdem a 6. osztályt és 6 évfolyamos gimiben szeretnék továbbtanulni. A tervek szerint előkészítős leszek. Az ELTE Trefort a célom. Nehéz bejutni? Van esélyem?

2014. aug. 27. 05:51
 1/8 anonim válasza:
Nem rossz. Nekem sose volt ennyi az átlagom XD
2014. aug. 27. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, bár nem ismerem a Trefort elvárásait, de ez alapvetően egy teljesen jó átlag. Főleg ötödikben, mert szerintem az egy kifejezetten nehéz évfolyam.
2014. aug. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:D ezt jó tudni.
2014. aug. 27. 07:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Jaj, a Trefort nagyon jó, én oda jártam :) Szerintem ez teljesen jó átlag, gondolom szorgalmas vagy :) A legfontosabb az, hogy a központi felvételid jól sikerüljön, ahhoz pedig érdemes sokat gyakorolni (kitölteni a korábbi évek feladatsorait, átnézni, ami nem ment, azt újra átvenni, szülővel, idősebb testvérrel vagy tanárral). Sok sikert, remélem felvesznek majd, nem fogod megbánni!
2014. aug. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Programokról és tanárokról tudsz mesélni?
2014. aug. 27. 15:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Hajts a jó központira (85 pont körül), akkor nagyon jó esélyed lesz bejutni.
2014. aug. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2014. aug. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2014. aug. 28. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!