Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most leszek utolsó éves...

Most leszek utolsó éves gimnazista,5 éves gimnáziumba járok és vészesen közeleg az érettségi. Jó ötletnek tűnt még egy év "haladékot" kapni, hogy el tudjam dönteni mi felé menjek tovább . de nem igazán jött be! Mi felé lenne érdemes mennem?

Figyelt kérdés
Lövésem, sincs mi felé vagy melyik egyetemre érdemes menni. Tudom, hogy ez így elég furán hangzik de kérlek írjatok tapasztalatokat! humán beállítottságú vagyok inkább. középfokú német nyelvvizsgám van, jó vagyok töriből , magyarból németből és ha nagyon rászánom magam még az infó is megy a matek viszont nem az erősségem jól rajzolok és könnyen szót értek az emberekkel

2014. aug. 27. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Itt egy pályaorientációs teszt, csak regisztrálni kell hozzá. [link]
2014. aug. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Legyél jogász.
2014. szept. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!