Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tárgyfelvétel! Az jó, ha...

Tárgyfelvétel! Az jó, ha miután felvettem Neptunon egy adott tárgyat ez történik?

Figyelt kérdés

Ki írja, hogy sikeres meg minden, meg is jelenik nekem, de a várólista rész alatt mindegyiknél kijelez egy nagy piros felkiáltó jelet. Most lehet hülyeséget kérdezek, de ezt miért csinálja? Vagy ez így rendben van, hogy alapból a várólistáshoz sorol?

Most használom először.



2014. aug. 28. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha várólistára kerülnél, azt kiírná amikor felveszed. Maga a piros felkiáltójel csak azért jelenik meg az egyes kurzusoknál, mert betelt a létszám és csak várólistára lehet felvenni a kurzust.
2014. aug. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szóval nem baj ha az a piros felkiáltó jel ott van?
2014. aug. 28. 11:33
 3/3 A kérdező kommentje:
Elsős vagyok és azt mondták még nem kell sietnem az tárgyak felvételével, de én elkezdtem próbából felvenni egyet-kettőt és az összesnél piros felkiáltó jelet rakott ki a várólista alatt. Hogy telhetett be?
2014. aug. 28. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!