Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek az "szabályos",...

Szerintetek az "szabályos", hogy ez osztálynak az állandó terme legyen az informatika terem? (több lent)

Figyelt kérdés
Elég sok osztály van a sulinkban, és kitalálták, hogy két osztálynak a két informatika terem legyen az osztályterme... OK, hogy majd járkálunk más termekbe, mert az infó terem kell azoknak, akiknek infó órájuk van, viszont szerintem... egyáltalán, egészségesnek sem egészséges egész suli idő alatt ott a 30 gép között ülni, másrészt pedig szünetben bent se lehet majd maradni, mert kiküldenek minket a folyosóra, a termet meg bezárják. És akkor bármi bennmarad, úgy jártál, meg azért szerintem másnak se lenne kedve odakint enni a zsúfolt folyosón a reggelijét, mennyivel másabb a saját kis megcsinált zugában...

2014. aug. 30. 11:36
 1/9 A kérdező kommentje:

Arról meg nem is beszélve, hogy kényelmetlen, mert így kell ülni, mint ezen a képen, csak még nekünk középen van vagy 5 sor szembe a táblával:


[link]

2014. aug. 30. 11:39
 2/9 anonim ***** válasza:
Az osztályokat nálunk is bezárták. Viszont számítógépek között tényleg rossz lehet. Ha másnak sem tetszik kérjetek meg egy tanár hogy hadd legyetek egy másik teremben.
2014. aug. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!


Nem tudom, hogy a többieket zavarja -e... de egyébként nem is tudnánk átmenni, mert nincs üres terem. Cserélni meg lehetetlen, mert ugye a kicsiknek az első emeleten kell lenni a tanári közelében, minket meg felküldtek az égbe :D

:/ hát azért még reménykedem, hogy mégse oda kerülünk...

2014. aug. 30. 11:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tanulóbarát dolog. Gondolom, nincs elég tanterem. De azért kéne erről beszélni az igazgatóval vagy a szülőknek, vagy a diákszervezetnek.
2014. aug. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm másodiknak is!


Az meg már mellékes, hogy ugye ott nincs krétás tábla csak filctollas + digi, viszont a filcesen amit ráírsz az egyenlő a semmivel, annyira nem látszik. Azok a tollak is 1 hétig fognak..

2014. aug. 30. 12:37
 6/9 anonim ***** válasza:
SZabályosnak szabályos ,de nem tanulóbarát. A filces megoldás meg szerintem jó, jól le lehet törölni, nincs krétapor. Elsőnek nekem is furcsa volt amikor középiskolában találkoztam ezzel.
2014. aug. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi!


Hát remélem tényleg jó lesz a filc, csak mikor még infóra mentünk oda, mindig ki volt kopva, csak úgy csikorgott úgy kellett a filcet a táblához nyomni, hogy látszódjon valami :D

2014. aug. 30. 20:14
 8/9 A kérdező kommentje:
Viszont nálunk nem nagyon lehet letörölni...... mert igazából csak két gagyi filctáblánk van ami a digitábla két oldalára van rögzítve, szóval nem ilyen egész nagy fehér.. olyat már láttam, és az tényleg jó volt, törölhető.
2014. aug. 30. 20:15
 9/9 anonim ***** válasza:

A mi sulinlban is volt egy osztály, amit az ének terembe száműztek. Ugyanaz a probléma, mint nálad, kérdező. Az énektermet is minden szünetben be kellett zárni, mert ott a zongora...

Ált. suliban 1 terembe 2 osztályt raktak be. Felújítás miatt nem volt elég tanterem. na ennek az lett a vége, hogy az összes cuccunkat vittük magunkkal minden órára, a szüneteket a folyosón töltöttük, mert ugyebár a másik osztály is ott lebzselt a termünkben...

2014. aug. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!