Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Angol szintfelmérő 9. osztály,...

Angol szintfelmérő 9. osztály, mi (k) re lehet számítani?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mindegyik iskolának különbözőek a módszerei, és minden iskola diákjainak más az angol tudása. Mikor ti kilencedikesek voltatok, akkor milyen feladatok voltak benne? Hanyas szinten? Légyszíves olyan válaszokat, hogy "nem emlékszem már" meg ilyenek, ne írjatok, ez tényleg fontos lenne, a válaszokat előre is köszönöm!

2014. aug. 31. 11:34
 1/2 anonim válasza:
szia én is most leszek 9.-es de nekünk már a beiratkozásnál kellet megírni..annyivolt hogy volt kb 40 kérdés és volt a,b,c és a helyeset kellett bakarikázni meg volt igaz hamisos feladat persze ez mind angolul.:) sok siker remélem segítettem.:) 15/l
2014. aug. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is most leszek 9-es, de velünk már júniusban megirattatták a szintfelmérőt. Voltak hiányos mondatok és bele kellett írni a szavakat az igeidőnek megfelelően, nyelvtani feladatok töménytelen mennyiségben, le kellett írni az útvonalat, hogy hogyan jutok el otthonról a suliba, 10 mondatos fogalmazást kellett írni, hogy hogy telt a nyaram. Kb. 10-12 feladat volt. 35 percet kaptunk, hogy megoldhassuk.
2014. aug. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!