Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Baj, ha nem megyek el az...

Baj, ha nem megyek el az egyetemi évnyitóra?

Figyelt kérdés
Tavaly voltam, amikor elsős voltam. Most érdekelne bárkit is, ha nem mennék el? Hatalmas kar, rengeteg hallgatóval.

2014. aug. 31. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
MI? Van ilyen...? Nálunk csak elsőben volt, én akkor se mentem el. Soha nem megyek el az ilyenekre, ha nem kell semmit eláírnom. Most már a neptunban kell beállítani, hogy aktív leszel-e vagy sem, és már be vagy iratkozva, ehát mit veszíthetsz, ha nem mész el? Ez már nem olyan, hogy az osztályfőnököd összegyűjti a szaktársaidat, és mögöttetek állva lesi, hogy nem nevetgéltek-e. Itt már nincs ofő, lesz4rják, hogy ott vagy-e vagy sem. Hidd el, az iskola háromnegyede azt se tudja, miről van szó.
2014. aug. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%
Nem kötelező, de ajánlott. Mivel ez is egy nagy élmény.
2014. aug. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Élmény? Alhatsz közben mindenesetre.

Nálunk templomban volt tartva... Szerintem végigsírtam volna unalmamban.

2014. aug. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%

#2


Csak nem mindegy, hogy nagy pozitív vagy negatív élmény.

2014. aug. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!