Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megerőszakolhattak egy lányt...

Megerőszakolhattak egy lányt egy gólyatáborban, mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
[link]
2014. aug. 31. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Semmit. Nem is tudom , hogy történt-e már ilyen, de figyeld meg legközelebb amikor valaki azt fogja megkérdezni, hogy menjen-e gólyatáborban, akkor azt fogják rá mondani :NEEEE MEGFOGNAK ERŐSZAKOLNI!!
2014. aug. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
40%
Most őszintén: Mi ebben az új? Már évtizedek óta arról szól a gólyatábor, hogy mindenki mindenkivel. :) Gondolj bele, sok 18-19 éves hülyegyerek kiszabadul otthonról. Szerintem amúgy nem volt itt semmi erőszak, csak utólag problémázik a csaj - ahogy ez lenni szokott abban a korosztályban.
2014. szept. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
szerintem sem volt ott semmi, csak masszív piálás, majd részegen k....ás, 18 éves koromban én is kihasználtam az ilyen lehetőségeket. :D
2014. szept. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
2014. szept. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
49%

Magának köszönheti. Egyedül elment kettesben egy felnőtt férfival az erdőbe sétálni. Mégis mit gondolt? És még meglepődik, hogy megerőszakolták. De aki hülye, az meg is érdemli.


Viszont az, amikor egy lány nem a saját akaratából megy el valakivel és úgy erőszakolják meg az már tényleg undorító. Aki olyan hülye, hogy elmegy egy idegen pasival kettesben az szimplán agyhiányos.

2014. szept. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!