Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szent László média szak?

Szent László média szak?

Figyelt kérdés
Valaki hosszan tudna róla mesélni? Sok munkával jár,miket kell csinálni? Idén felvételizek és megszeretném jelölni de még nem vagyok benne biztos,mert nem tudom milyen....

2014. szept. 2. 14:40
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Nos, én is idén kezdtem a médiát, szóval olyan rengeteg mindent nem tudok mesélni a tagozatról.

Elég pörgős :D A médiaórákon jegyzetet kell írni, amit aztán el kell küldeni a médiatanárnak. Nincs kifogás, ha beteg vagy, akkor is el kell küldeni az aznapi óra anyagát. Az első félévben 10+ cikket kell írnunk, kell majd készítenünk fotósorozatokat. Ott van még a Kamasz Csatorna, és a forgatások, ahol mi, kilencedikesek is segédkezünk az idősebbeknek.

Ajánlom, hogy nézz körül a suli oldalán:

[link]


Valamint a fórumon is tehetsz fel kérdéseket, vagy olvasgathatod a régebbi bejegyzéseket:

[link]

2014. szept. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!