Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvehetek egy időpontban...

Felvehetek egy időpontban több tárgyat a neptunon?

Figyelt kérdés
Még nem kezdődött el a tárgyfelvételi időszak, de látom a minta órarendben, hogy ütközni fog egy előadás és egy másik tárgy szemináriumi órája (ami az előző évben sajnos nem sikerült). Ilyen esetben felvehetem mindkét tárgyat?

2014. szept. 3. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk lehet előadást gyakorlattal ütköztetni, de ez nem biztos hogy minden egyetemen így van. Szóval egyetemfüggő, nem tudom nálatok hogy van, de ha nem tudod felvenni, akkor is tudsz óraütköztetési kérvényt benyújtani.
2014. szept. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk például volt egy időszak, amikor nem lehetett órát ütköztetni, nem engedte a neptun.
2014. szept. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem engedi a Neptun, csak figyelmeztet, hogy ebben az időpontban van már tárgyam.
2014. szept. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nálam is szimplán kiírja hogy már van tárgy az adott időpontban, most is van egy ütközésem.
2014. szept. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2014. szept. 4. 22:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyetemfgg, hogy engedik-e, nézz ott utáa.
2014. szept. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!