Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az orvosi karokat tényleg...

Az orvosi karokat tényleg csak puskázással lehet elvégezni?

Figyelt kérdés
Vagy miért van sok szemétláda tanár, akik mindent követelnek hogy tudjunk, meg tök nehéz az anyag is, a rohadt tanárok meg semmi empátiát nem tanusittanak, csak buktatni akarnak? Ez tényleg igy van?
2014. szept. 6. 17:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
92%

"Vagy miért van sok szemétláda tanár, akik mindent követelnek hogy tudjunk, meg tök nehéz az anyag is, a rohadt tanárok meg semmi empátiát nem tanusittanak, csak buktatni akarnak?"


Ez nem igaz. Ha megtanulod az anyagot, nem buktatnak meg. Sőt, még ötöst is lehet kapni.

Csak ahhoz csinálni is kell vmit, nem egész nap a farkadat verni, aztán sírni, hogy a köcsög tanár megbuktatott.

2014. szept. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Én meg számos olyan példáról tudok hogy egész nap tanultak vizsgára a hallgatók aztán mégis egyest írtak. Ennyit erről. Nem mindig a diák a szemét.
2014. szept. 6. 17:55
 13/19 anonim ***** válasza:
81%

Azért tényleg gondold át miket írsz. Nem azt mondom,hogy aki puskázik azt vágják ki azonnal az egyetemről,mert nem mindegy,hogy egy orvosi szakon anatómiából puskázol vagy valami gazdaság és menedzsmentből (biztos van valami hasonló ott is). Azt se tudom milyen arányban vannak a szóbeli és írásbelik,de gondolom ha sokan vagytok akkor több az írásbeli,ahol könnyebb puskázni.

DE! Hiába puskázod ki,ha lesz belőle később szigorlatod,vagy előjön majd a záróvizsgán. Ott egy mukkot se tudsz majd hozzászólni,pedig ott nem tudsz majd puskázni. Ugyanott fogsz tartani,hogy meg kell tanulnod az elmúlt évek puskázott tárgyait.

Nagyon rossz a felfogásod a hozzászólásaid alapján,még ha tényleg így el is végeznéd és kimennél külföldre és ott valami elcseszel egy betegnél,akkor rendesen megszívnád,ha meg többször is előfordul,akkor akár börtönbe is mehetsz.

2014. szept. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
82%
Hagyjátok a fenébe, tényleg csak troll.
2014. szept. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
94%

Ez már a második kérdésed. Szerintem öcsisajt te maximum csak szeretnél orvostanhallgató lenni. Amúgy pedig az orvosi karokon ritka a puskázás, mert inkább felvállalunk egy bukást, mint azt a szégyent, hogy lebukunk.

És én az eddigi öt évem alatt kétszer buktam meg, mind a kétszer azért, mert én voltam a hülye, mind a kétszer korrektek voltak és érdekes módon soha nem kellett puskáznom.

2014. szept. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
ja, a matekot puskáztad, de az emelt biosz-kémiaent, mi, kamugép?
2014. szept. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
57%
szerintem te a röntgenorvos machen vagy, csak végre rájöttél, hogyan veheted le a felh neved.
2014. szept. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

A vizsgak 95%a szobeli, legalabbis nalunk a Soten. Hogy akarsz kipuskazni egy 300 teteles anatomia szigorlatot ? Tobb ezer oldalnyi puskaval odaallitasz? Vagy a bonctermi vizsganal, anatbol vagy patologian, allsz a tetem mellett szemben veled a tanar es kerdezget, lehetetlen puskazni.

A legtobb vizsgan egy pici par negyzetmeteres irodaban vizsgaztok, altalaban van egy professzor es van az ulnoke, ki fogjak szurni ha elohuzol egy paksametat!

Az persze mas, ha mondjuk egy kepletet nem tudsz, felirod a kezedre, siman kinezed, de hog 0 tudassal odamenj es sikeruljon hat az meredek.

Azt se felejtsd el, hogy attol meg, hogy kihuzod xy tetelt es tegyuk fel kipuskazod, a tanarok eloszeretettel kerdeznek bele mas tetelbe. Mert sok minden egymassal osszefugg, igy tesztelik, hogy erted-e.

2014. szept. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
jajj, nehogy bedőljetek neki, ez kamu kérdés. 100%, hogy nem orvostanhallgató, ilyen hozzáállásal nem is jutna be. Na meg persze, elég valószínű, hogy még el sem kezdődött az egyetem, fogalma sincs a követelményekről, de már tudja, hogy hogyan fog puskázni a vizsgákon. Ez most nem jött be, szevasz!
2014. szept. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!