Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME-VBK levelező vegyészmérnök...

BME-VBK levelező vegyészmérnök BSc szak. Valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalat?

Figyelt kérdés

Veszprémbe jártam vegyészmérnöki képzésre, de családi-, anyagi gondok miatt abbahagytam ott a tanulmányokat.

Most újra szeretnék jelentkezni, de már mindenképp levelező szakra, ugyanis dolgozni akarok. Most is dolgozom, mint vegyésztechnikus!


Tárgyakat nem tudom mennyire lehet elfogadtatni levelezőn, de gondolom semmi különbség nincs a nappalihoz képest ezen a téren. Mivel már csak 1,5 évem lenne hátra, így az alapokon túl vagyok. Úgy érzem teljesíteni tudnám levelezőn, hiszen nem nulláról indulnék. Szorgalommal nem lenne gond.


Érdeklődnék, hogy mégis mennyire teljesíthető, heti hányszor kellene bejárni, labor gyakorlatokat ilyenkor hogy lehet elvégezni!?


Nyilván nagyon meg kell gondolnia az embernek, ha egy ilyen szakot levelezőn akar elvégezni, de hát szeretem a kihívásokat!


Megköszönném, hogyha írnátok pár szót ezzel kapcsolatban!


Köszönöm! :)

szép napot mindenkinek!


23/L



2014. szept. 7. 10:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Heti egyszer hétfőn kell bejárni, egész nap vannak órák. A laborok vagy tömbösítve vannak a félév végén, ami azt jelenti, hogy hétfőtől péntekig egész nap, de olyan is van, hogy beépítik az órarendbe. nagyon kemény, kitartás kell hozzá, de ha neked vannak már teljesített tárgyaid, azokat tuti elfogadják, szóval a hátralévő időt még ki lehet bírni. :)

2014. szept. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! :)
2014. szept. 10. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!