Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan fogok így majd matekból...

Hogyan fogok így majd matekból érettségizni? Elkezdtem félni tőle.

Figyelt kérdés

Nem nagyon megy nekem a matek, olyan közepes vagyok belőle. Alapfeladatokat meg tudok csinálni, ha van valami képlet esetleg abba be tudok helyettesíteni ha kell, de a logikámmal vannak a gondok. Ha már valami bonyolultabb feladat van, hiába próbálom nem tudok rájönni mit csinálak vele, egyáltalán hogyan kezdjem el.

Közben elég rossz érzés, hogy matekórákon úgy veszem észre az osztály azért úgyahogy érti a dolgokat, legalábbis a legtöbben, és vannak páran akik mindig mindent tudnak, én meg ilyen rossz vagyok belőle.

Az érettségin meg nem alapfeladatok lesznek hanem nehezebb, gondolkodtató feladatok gondolom, hogyan fogom én azokat megcsinálni? Járok külön matektanárhoz, de nem tudom mennyire lesz elég hetente egyszer ez.

18/F


2014. szept. 7. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy voltam ezzel. 11.-ben elkezdtem járni külön matektanárhoz hetente kétszer, 12.-ben hetente egyszer, otthon is gyakoroltam és majdnem 4es lett az érettségim. Szóval biztosan segíteni fog rajtad csak gyakorolj sokat.:)
2014. szept. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nagyon rossz voltam matekból,de különtanár nélkül meg tudtam csinálni egy erős hármast. Minden hétvégén órákat gyakoroltam rá. Nekem nem számított a továbbtanuláshoz, de ha neked igen akkor különtanár :)
2014. szept. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Még eszembe jutott,hogy csinálj meg minél több régebbi érettségit, mert sokszor ismétlődnek a feladatok tipusai, így kicsit be tudod gyakorolni azokat. Sok sikert!

(1es voltam amúgy)

2014. szept. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!