Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gimisek, középsulisok! Nektek...

Gimisek, középsulisok! Nektek milyen vopt az első napotok? Hogyan ment a beilleszkedés? Szereztetek barátokat? Volt-e piszkálás, kiközösítés?

Figyelt kérdés
Azt is írjátok hogy gyengébb, közepes vagy erős suliba jártok

2014. szept. 7. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs igazán semmi különös az első napon. Ha mész gólyatáborba, akkor már ismered az osztályod nagy részét és lesz olyan akivel tudsz már beszélgetni. Nálunk évnyitó van, aztán pár osztályfőnöki óra és kész. Ezalatt nincs túl sok idő igazán semmire. 12 óra előtt már haza is engednek.


Egyébként első nap, sőt legtöbb esetben első héten sincs semmilyen piszkálódás és hasonlók. Attól függően, hogy milyen az osztályod 2-3 hét után már megvannak az első klikkesedések, és kb az első félév után kezdődnek a piszkálódások, mások méregetése, stb. Bár ezek után is biztos lesz barátod, szinte biztos, hogy nem leszel kiközösítve teljesen. (Az, hogy mennyit csesztetnek mások, már más kérdés.)


Én közepesen erős/erős gimibe járok, de sajnos pont egy rosszabb fajta osztályt fogtam ki.

2014. szept. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én most nyolcadikos vagyok és egy nagyon erős gimibe fogok menni.

Köszi a választ!

2014. szept. 7. 15:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon erős gimibe mész akkor kisebb az esélye, hogy rossz osztályod lenne, de mindig benne van a pakliban, hogy pont a Te osztályod tevődik össze negatívan.
2014. szept. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 balizska23 válasza:

9.-es vagyok, és közepes a szint...

Rohadt jó, nem is gondoltam volna, hogy a szar Általános után ilyen jó közösségbe fogok kerülni. :)

2014. okt. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem nagyon jó volt. Tíz napos gólyatábounk volt még a nyáron, igaz, hogy csak az osztály kicsit több mint fele volt ott de őket már nagyon jól ismertem. És abban is mázlim volt, hogy eltévedtem a folyosón és összetalálkoztam egy 12.-es nagyon helyes sráccal aki gt-ben szervező volt és ismertük egymást és ő kísért el a termemhez, úgyhogy akik addig nem ismertek, azoknak ez egy elég menő első benyomás volt ròlam :D

Amúgy kilencedikes vagyok és egy nagyon erős gimibe járok. Az osztályomban van szekálás meg piszkálódás, de inkább poén szinten, minthogy valakit komolyan kiközösítsenek.

2014. nov. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. egyébként a képességeim miatt meggondoltam magam, így inkább nem a legerősebb (de nem is a leggyengébb) gimibe megyek :)
2014. nov. 20. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!