Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jövőre új suliba megyek,...

Jövőre új suliba megyek, beilleszkedés?

Figyelt kérdés

Nah szóval, 12 vagyok és jövőre megyek új suliba. A mostani, az egy elég gyenguc suli, de jó lenne. Csak sok az elvetemült vérpistike és már elegem van belőlük. Megverni nincs kedvem őket, kaptak már eleget, de ugyanúgy folytatják. Kultúráltan meg nem lehet velük beszélni.


Ha lehet akkor egy 8 osztályos gimibe mennék, most vagyok 5.-es, de ha lehet osztályt ismételnék mert ugye egy gimnázium jobb mint egy általános.

Ha nem lehet akkor marad az általános suli. Egyelőre még nem tudom, hogy hova.Miskolcon lesz az tuti, de hogy melyik :D.


Igazából eddig nem nagyon érdekelt az egész beilleszkedés, mert a mostani sulimba, ha nem lenne testvérem és csak az osztálytásaim illetve még pár embert ismernék.


Eddig úgy voltam, hogy simán betudok illeszkedni, de most kezdek parázni. Valami tipp? Akár beilleszkedési akár a félelem megszüntetésére.


12/f



2014. ápr. 29. 19:38
1 2
 1/12 anonim válasza:
Hatt tapasztalatom nincs bene de ha valahova beakarsz ileszkedni akkor legyel olyan mint a tobbi ahova mesz.
2014. ápr. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
30%
szóval kisköcsög. 12 évesen 5.-es vagy?
2014. ápr. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Növesztem a hajam mert göndörödik :D nem hiszem, hogy lesz mégegy kékszemű,hosszú barna göndörhajú fiú :D

Illetve én inkább metált hallgatok, nem az a magyar"rappet".

Az öltözködésem meg nagyon egyedi :D


Kinézetre jól nézek ki, vagyis ezt mondják.

Szellemileg jó vagyok, a tanárok szerint.

Lelkileg meg a fene tudja.

2014. ápr. 29. 19:49
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez az osztályközösségtől is függ..meg persze az első benyomástól. Ha adódik egy alkalom, hogy beszélgess valakivel, akkor ragadd meg és beszélgess vele csak úgy. Ha szimpi, akkor többet!
2014. ápr. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%

szerintem ne ismételj osztályt!:D

ami a beilleszkedést illeti ne legyél flegma/nagyképpű

próbálj meg ismerkedni és legyél jófej:DD

2014. ápr. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen, 12 évesen 5.-es vagyok, és?


Oviban visszamaradtam egy évet, mert akkor még szrabb lett volna az osztály, aztán most áprilisban lettem 12

2014. ápr. 29. 19:49
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát arra kíváncsi lennék milyen egy 12 éves fiú HOSSZÚ GÖNDÖR hajjal :D már bocsi..Ha ilyen kis helyeskés vagy, akkor tuti futni fognak utánad, és nem kell sok mindent csinálnod. ;)
2014. ápr. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez jelen helyzetben is így van :)
2014. ápr. 29. 19:55
 9/12 anonim ***** válasza:
Mondja már meg nekem vki h mi az a vérpistike?!
2014. ápr. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hüly.egyerek csak nem akartam trágárul beszélni.
2014. ápr. 29. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!