Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gergely Pál: Általános és...

Gergely Pál: Általános és bioszervetlen kémia könyvének a legújabb 2005-ös és az 1997-es kiadás között sok eltérés van?

Figyelt kérdés

2014. szept. 7. 16:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Én 2001-eset használtam. Ha jól emlékszem, már ott is ki volt hagyva pár fejezet, de előadásokkal együtt megfelelt. Nem tudom pontosan mi van az 1997-esben, de ez nem egy drága könyv, ha tényleg meg szeretnéd venni szerintem megéri azt az ezer párszáz forint pluszt a 2005-ös. Azt viszont nem tudom pontosan, hogy miért kell, de ha egyetemista vagy, szerintem inkább vedd ki a könyvtárból, vagy fénymásoltasd le, mert nem hiszem,hogy olyan fontos lenne, hogy meg kell venned (nekem pl orvosin egy félévig kellett aztán azóta hozzá sem értem, csak az alapokhoz kellett a legelején, fölösleges volt megvenni)
2014. szept. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!