Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A debreceni Tóth Árpád Gimnázi...

A debreceni Tóth Árpád Gimnázium idén is szervez magyar nyelv-és irodalomból versenyt, amely mentesít a sszóbeli felvételi alól? Ha igen, hol lehet ennek utánaznézni? A honlapon csak a 2013. -as van kint.

Figyelt kérdés

2014. szept. 7. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy idővel kint lesz a honlapon. Még most állítják össze a felvételi tájékoztatót, legalábbis az ofőm ezt mondta.
2014. szept. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom,megy a zold kez!:)
2014. szept. 13. 19:59
 3/6 anonim válasza:

Szia!

Nem tudom, hogy már megtaláltad-e a pontos időpontot, de azért leírom:) november 26án lesz megrendezve a magyar a verseny

Sok sikert!

2014. okt. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!Esetleg abban tudna segiteni valaki, hogy milyen tipusu feladatokra lehet szamitani ezen a versenyen?
2014. okt. 5. 20:51
 5/6 anonim válasza:

Megint a 2. vagyok, én tavaly az angol versenyükön voltam, ha jól emlékszem a honlapról lehetett gyakorló feladatlapot letölteni a verseny előtt. De a magyartanárod biztosan tud szerezni:)

Egyébként szerintem gondolkodtató feladatok lesznek, amik azért az anyagra épülnek meg azt nézik, mennyire tudod a saját véleményedet kifejteni egy adott témáról/szövegről

2014. okt. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom, majd kerek tole!:)
2014. okt. 6. 06:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!