Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha beiratkoztam egy egyetemre...

Ha beiratkoztam egy egyetemre aktív félévre, de meggondoltam magam és utólag akarok passziváltatni, akkor erre lenne lehetőség?

Figyelt kérdés
Ez hogy működik? Visszakapom az érettségi bizonyítványt, amit beiratkozáskor elvettek? Ebben az esetben nem használódik el államilag támogatott félévem?

2014. szept. 7. 23:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Első félévbe nem nagyon engednek passzivizálást, a legtöbb helyen csak különleges kedvezményezéssel.
2014. szept. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérvények sokaságát leadva, ha mákod van. Nem igazán szoktak engedni ilyesmit. Másrészt pedig érettségi bizonyítvány, wtf
2014. szept. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy elvették az érettségi bizonyítványt? :D És ha te most dolgozni szeretnél menni, és ott kérnék tőled, akkor mit csinálnál?:D
2014. szept. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ELső féléved csak aktív lehet. A bizonyítványt 1-2 héten belül visszaadják, be kell érte menni a TO-ra.
2014. szept. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de mi az, hogy nem nagyon engedik, hogy első félévben passziváljon valaki? hallottam sok esetben, hogy valakit mikor felvettek, direkt passzívra iratkozik. Vagy azt nem szeretik, ha utólag gondolja meg magát az ember?
2014. szept. 8. 10:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Neptun kérvényeket nézd meg, hátha van utólagos passziváltatásra kérvény.
2014. szept. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!