Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg megszűnnek az államila...

Tényleg megszűnnek az államilag támogatott helyek Corvinus Pénzügy és Számvitelen?

Figyelt kérdés
Azt eddig is tudtam hogy folyamatosan csökkentik, de egyik ismerősöm azt mondta hogy teljesen megszűntetik jövőre az ingyenes képzést, és a szak csak önköltséges formában indul. Ez igaz lehet, valaki tud valamit?

2014. szept. 9. 15:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát ha azt akarják, hogy még több diák menjen külföldre tanulni akkor csinálják, bár én nem hallottam ilyenről, és azt se értem, hogy miért pont a pénzügy és számvitellel akarnák ezt megcsinálni, amikor azzal azért el lehet helyezkedni, miért nem inkább a turizmussal, a jogi meg a bölcsész szakokkal stb...
2014. szept. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!