Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy gimnáziumban miért kap az...

Egy gimnáziumban miért kap az ember fegyelmit?

Figyelt kérdés
Pl. 6 (pár perces) késés miatt lehet? És ha igen, akkor az mivel jár?
2010. jan. 18. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Fegyelmit olyasmikért adnak, hogy verekdés, tanár sértegetése, megütése, suli felszerelésének rongálása, lopás a suliban, mások veszélyeztetése, diszkriminációja és sértegetése (pl ha mondjuk kínai) Ilyenekre kell gondolni.

Késésért max osztályfőnökit adhatnak szerintem, de sokkal inkább igazolatlan órát. Bár én egyszer késtem gimiben 20 percet és még csak igazolatlan sem lett belőle, pedig elég késős voltam, szal nem lehet mondani, hogy "jaj, hát egyszeri eset"...

22/L

2010. jan. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam, csak nekem beírták, hogy fegyelmi 6 késés miatt. :D Nem is értem...
2010. jan. 18. 19:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs jelentősége. Ez nem fegyelmi, értelmetlen a beírás. A fegyelmi az tárgyalás, ahol büntetést rónak ki. Késés miatt legfeljebb a magatartásjegyedet vihetik lejjebb a házirendben szabályozott módon, illetve percenként számolják és 45 perc egy igazolatlan óra.
2010. jan. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fegyver bevitelt kihagytad, én is amiatt kaptam és 2-es magatartásod lesz és beskatulyáznak és 1 beírás aztán röpülsz.
2017. júl. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az előző vagyok és ezt le felejtettem 16/F
2017. júl. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!