Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek mi jobb egy...

Szerintetek mi jobb egy gimnázium vagy egy szakközép? (

Figyelt kérdés
Nem tudok választani hogy gimibe mennyek (mert van hozzá agyam- nem egoból mondom) vagy közgázba.. ha tudom hogy kimondottan mi szeretnék lenni és erre a közgáz lehetőséget biztosít akkor mehetek abba?? vagy ilyenkor az a lényeg hogy jó legyen az érettségid? (mert akkor viszont gimi) NEMTOK DÖNTENI SEGÍTSETEK LÉCCI!
2010. jan. 18. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt kell mondjam, h tök mindegy. Bárhonnan lehetsz bármi. Igaz, ha pénzügyes, banki egyetemre vagy OKJ-ra akarsz menni, előny ha közgáz suliból mész. De pl. én közgáz szakközépbe jártam és építészmérnökin vagyok, egyik otársam meg orvosin:)
2010. jan. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oké köszönöm, amugy mindenképpen ilyen banki vagy pénzügyi pályán szeretnék továbbhaladni..
2010. jan. 18. 21:53
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Lehet a közgáz suli jobb lenne, ott az alapokat megtanítják és vmennyi előnnyel indulhatsz.
2010. jan. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szakközép vagy szakmunkás. A gimnáziumokat meg maximalizálni kellene. Minden nagyvárosba lehessen max. 2. És csak az mehessen aki tényleg egyetemre érdemes. Nem kell büfészak és millió diplomás munkanélküli. Szakembereket kell képezni.

Ha tehetném visszacsinálnék mindent :D


- 21/L Egy volt gimis -

2010. jan. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
Szakközép., osztálytársam kereskedelmi szakközépből jutott a Corvinusra.
2010. jan. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!