Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középiskolai Cooper teszt...

Középiskolai Cooper teszt miért ilyen igazságtalan?

Figyelt kérdés
Helló. Most kezdtem a középiskolát, és viszonylag jó tanuló vagyok. Eddig minden jól ment, kaptam már jelest, viszont most futottuk testnevelés órán azt a bizonyos Cooper tesztet. Eddig még nem kaptam ezért rosszabb jegyet, mert az általános iskolában a pedagógus az alapján értékelt, ki hogyan tud teljesíteni a testi fejlettsége alapján. Most viszont az volt, hogyha a fiúk 25 kört futnak, az a jeles, lányoknál ez 20 volt. Én 16 kört futottam, és elégtelen.. Aki fiúként pedig 20 kört futott, "jószívűségből" megkapta a kettest. Mi ez az igazságtalanság? És aki alapból nem egy élsportoló alkat? Mint például én? Bukjak meg tesiből?..

2014. szept. 12. 14:08
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
57%
Nem ez az igazságtalan, csak túl lazán voltatok fogva általános suliban. Mekkora az a bizonyos kör? Nem hinném, hogy olyan teljesíthetetlen, megbukni pedig biztos nem fogsz, mert nem csak erre fogsz jegyet kapni az év során.
2014. szept. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Egy csarnokban kellet futni. Alapból nem vagyok jól tesiből, mindig is 3-as körüli voltam.
2014. szept. 12. 14:20
 3/26 anonim ***** válasza:
91%
A tesi soha semmilyen formában nem lesz sehol nézve, tehát valós hátrányod ebből sosem lesz. Ha mindenből ötös szeretnél lenni, akkor kezd el kocogni, nem hiszem hogy olyan magas a határ, hogy csak élsportolók kaphatnak ötöst. Te döntöd el, hogy megér-e neked ennyit a tesi ötös, ha a továbbtanulás miatt szeretnél jó jegyeket felesleges a kettesnél jobb érdemrend.
2014. szept. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
44%
Nem a teszt igazságtalan, hanem a tanár. Egy hímsoviniszta disznó.
2014. szept. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

"nem hiszem hogy olyan magas a határ, hogy csak élsportolók kaphatnak ötöst"


Valaki 24 pontra négyest kapott, szóval..

2014. szept. 12. 14:29
 6/26 anonim ***** válasza:
45%
Középiskola első osztályában Cooper teszt? Azt nem arra találták ki, hogy a gyerekeket szívassák vele, nem ismerem ugyan a középiskolai tesi anyagot, de a tanárotok egy idióta, ha így osztályozza.
2014. szept. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Egyébként fiú vagyok, akinek nem esett le, a tanár pedig nő.
2014. szept. 12. 14:30
 8/26 A kérdező kommentje:
De könyörögöm, ha a tanár látja, hogy a gyerek nem tud ennél jobban futni, és csak azért is beírja az egyest, az ilyenkor mit érez?
2014. szept. 12. 14:36
 9/26 anonim ***** válasza:
75%
Jobb ha hozzászoksz az ilyen osztályzáshoz, messze van még, de az egyetemen az esetek nagy részében 60%-ot kell elérni a ketteshez és ott is lesznek olyan tárgyak, amik nem testhez állóak neked. Tedd túl magad rajta, lesz még más is tesiből.
2014. szept. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
33%

Akinek nem esett le, az nem látta sehol írva, hogy fiú lennél.

Így viszont egész korrekt az osztályozás.

Am. mi az a Cooper teszt?

2014. szept. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!